O Restauracji

Witamy w progach Restauracji – Pizzerii Italiana

b2Z typową włoską gościnnością i radością witamy naszych klientów w progach Restauracji- Pizzerii Italiana.

W bogatym menu znajdziecie Państwo zarówno lekkie przystawki i sałatki, jak i sycące pasty i dania mięsne – ale niekwestionowanym faworytem wszystkich naszych gości, niezależnie od ich wieku, jest pyszna pizza na cienkim, chrupiącym cieście, wyróżniająca nas spośród innych pizzerii i restauracji oferujących kuchnię włoską

Opalany drewnem kamienny piec nadaje pizzy niepowtarzalny smak lasu i natury. Szef kuchni z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie tradycyjnej włoskiej kuchni gwarantuje doskonałą jakość i oryginalność potraw. Nasza kuchnia zaskoczy Państwa swoją niezwykłością dzięki perfekcji szefa kuchni wydobywającej esencję włoskich smaków. Od początku do końca każde danie przygotowywane jest z najwyższą starannością.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego jakość naszych włoskich specjałów jest najwyższa. Z kuchni włoskiej czerpiemy to co najlepsze – bogactwo makaronów gotowanych „al dente”, świeże soczyste warzywa, delikatne ryby i wykwintne owoce morza.

Nowoczesne podejście do włoskiego tematu sprawia, że oprócz tradycyjnych potraw znajdziesz u nas odważnie połączone smaki, zapachy i kolory. Niepowtarzalny zapach ziół, ciepłe, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że poczujesz się u nas jak w prawdziwej włoskiej restauracji.

Zapraszamy wszystkich Państwa na kulinarną wycieczkę do słonecznej Italii 🙂